افتتاح دو سالن ورزشی جدید در دانشگاه اراک

افتتاح دو سالن ورزشی جدید در دانشگاه اراک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک، در آستانه اعیاد مبارک شعبانیه و در راستای ترویج فرهنگ ورزش و ایجاد نشاط در میان دانشجویان، دو سالن ورزشی در دانشگاه اراک در صبح روز پنجشنبه، چهارم اسفند با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افتتاح شد.
 
در حاشیه این مراسم، نظری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی نقش مهمی در غنی‌ سازی اوقات فراغت جوانان و دانشجویان و نیز پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دارد.
دکتر ذوالفقاری، ریاست دانشگاه اراک نیز گفت: مرکز تندرستی بهاران، واقع در خوابگاه شهید بابایی دانشگاه اراک، برای دختران دانشجو و سالن بدنسازی و تندرستی فجر، واقع در دانشکده علوم ورزشی دانشگاه اراک برای پسران، و به منظور تامین اوقات فراغت دانشجویان و بهبود نشاط و شادابی آنان تجهیز شده است.
 
دکتر مستعان، معاون دانشجویی دانشگاه نیز در این رابطه افزود: این سالن ها با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان و با حمایت سازمان امور دانشجویان تجهیز شده است.
وی خاطر نشان کرد: تجهیز این سالن ها گام ارزنده ای در راستای آماده سازی میزبانی دانشگاه اراک در المپیاد همگانی دانشجویان، که در تابستان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد، می باشد.
آدرس کوتاه :