انتصاب معاونین جدید دانشگاه اراک

انتصاب معاونین جدید دانشگاه اراک

با حکم سرپرست دانشگاه اراک، معاونین جدید دانشگاه اراک منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک، در نشست اخیر هیات رییسه دانشگاه اراک ، دکتر مجتبی ذوالفقاری طی احکامی دکتر مجید لشگری را به عنوان سرپرست معاونت اداری، مالی و پشتیبانی، دکتر حسین مستعان را به عنوان سرپرست معاونت دانشجویی، دکتر مهران شاه منصوری را به عنوان سرپرست معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی و دکتر حامد صفی خانی را به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری منصوب کرد.

در این نشست دکتر ذوالفقاری ضمن اشاره به خدمات قابل تقدیر معاونین سابق دانشگاه اظهار کرد: در پیشبرد اهداف کلان دانشگاه اراک، زحمات شما موجب مسرت و نوید بخش سعادت و سلامت جامعه دانشگاهی بود.  امید است که با استمرار همکاری شما با بدنه مدیریت جدید دانشگاه، مسیر های توسعه برای دانشگاه هموارتر گردد.
حجت الاسلام ایمانی مقدم نیز در این جلسه  ضمن تشکر از زحمات شایان دکتر حمیدی ریاست سابق دانشگاه و معاونین ایشان اظهار کرد: بایستی به گونه ای در دانشگاه عمل شود که اثرات منفی نبود دانشگاه در جامعه توسط مسئولان تصمیم گیر حفظ شود. احیای کرسی های های آزاد اندیشی به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تبیین علم و دانش و اثر گذاری مثبت دانشگاه در جامعه از اولویت راهگشای مشکلات جامعه است

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی اطهر نیز ضمن برشمردن وظایف خطیر مسئولیت های اجرایی گفت: با این که مشکلات در سطح جامعه زیاد است اما باید به گونه ای عمل شود که آرامش در محیط سرنوشت سازی مانند دانشگاه حاکم شود.

در انتهای این جلسه نیز معاونین سابق دانشگاه ضمن برشمردن رهنمود های مهم این مسئولیت برای اعضای جدید هیات رییسه دانشگاه آرزوی موفقیت کردند.

 

آدرس کوتاه :