نشست سرپرست دانشگاه اراک با کارکنان شرکتی

نشست سرپرست دانشگاه اراک با کارکنان شرکتی

نشست صمیمانه سرپرست دانشگاه با کارکنان شرکتی دانشگاه روز سه شنبه بیست و یکم دی ماه در سالن شهید چمران دانشکده علوم پایه برگزار شد.
در ابتدای این نشست دکتر ذوالفقاری، سرپرست دانشگاه، از کلیه حاضران خواست تا با صراحت و بدون هیچ نگرانی دغدغه ها و مسائل خود را مطرح نمایند. در ادامه تعدادی از حاضران درخواست های خود را به صورت کاملا صریح بیان نمودند که از جمله آن ها احتساب اضافه کاری ها به صورت واقعی، اعمال دقیق قانون کار، فراهم شدن امکان استفاده از تسهیلات بانکی، پرداخت هزینه های رفاهی کارکنان شرکتی مشابه سایر کارکنان و اجتناب از برخوردهای سلیقه ای بود.
دکتر ذوالفقاری، سرپرست دانشگاه، اظهار داشت: در دانشگاه حفظ کرامت انسانی افراد از هر ارزشی والاتر است و همه دانشگاهیان از این حیث یکسان هستند و اجازه هیچ گونه رفتار تبعیض آمیز داده نخواهد شد. وی افزود: خواسته های مطرح شده با نگاه مثبت در جهت برآورده کردن آن ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
در  ادامه دکتر لشگری، معاون اداری، مالی و پشتیبانی دانشگاه اکثر موارد مطرح شده را دغدغه عموم حاضرین برشمرد و خاطر نشان کرد که تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق قانونی کارکنان شرکتی بکار خواهد بست. وی افزود  درخواست های مطرح شده را می توان به دو دسته تقسیم کرد: درخواست های مرتبط با جزئیات قرارداد کارکنان شرکتی و درخواست های خارج از موضوع قرارداد. در ادامه گفت: با توجه به اینکه قرارداد کارکنان شرکتی حدود یک ماه پیش نهایی شده است، در حال حاضر انعطاف پذیری تغییر در آن کم است، اما با این حال امکان تغییر در برخی مفاد قرارداد را بررسی خواهند کرد. وی مواردی همچون معرفی به بانک برای پرداخت تسهیلات را از جمله موارد خارج از قرارداد عنوان کرد و قول بررسی و مساعدت در خصوص این موارد در چارچوب اختیارات و امکانات دانشگاه داد.
 
آدرس کوتاه :