اطلاعیه ارسال مدارک دانشجویان شاهد و ایثارگر در کلیه مقاطع تحصیلی

اطلاعیه ارسال مدارک دانشجویان شاهد و ایثارگر در کلیه مقاطع تحصیلی

ضمن عرض تبریک و خیر مقدم به مناسبت ورود به دانشگاه اراک خدمت شما دانشجویان گرامی و خانواده های محترمتان ،امید است در کنار تحصیل مجدانه علم و دانش، با ورود آگاهانه به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و ستاد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر و پایبندی به مراتب والای ارزش های اخلاقی و انسانی از فرهیختگان دانشگاه اراک و جامعه خود باشید.

خواهشمند است جهت تشکیل پرونده فیزیکی ایثارگری ( ارسال مدارک ایثارگری به واحد امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ) و امکان استفاده از خدمات این واحد ( خصوصا  در مورد دانشجویان شهریه پرداز و استفاده از خدمات تخفیف شهریه ) مدارک ذیل را در اسرع وقت به صورت مجزا ( در پاکت نامه جداگانه ) تهیه و به دفتر امور دانشجویان شاهد وایثارگر به آدرس ذیل ارسال فرمایید.

اراک – میدان بسیج ، بلوار کربلا ، دانشگاه اراک ،دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ،کد پستی : 3815688138

 

 مدارک مورد نیازجهت تشکیل پرونده ایثارگری و استفاده از خدمات ( ارسال مدارک از طریق پست ) :

  1. – کپی  پرینت ثبت نام اینترنتی همراه با شماره دانشجویی
  2. – کپی کارت ملی
  3. -  فرم تکمیل شده مشخصات دانشجویان شاهد و ایثارگر ( جهت دریافت فرم اینجا کلیک کنید.)
  4. -  یک نسخه کپی  برابر اصل گواهی ایثارگری

توضیحات: در خصوص سهیمه های ظرفیت 25% ایثارگری شامل کپی برابر اصل کارت شاهد ، آزادگی و جانبازی و در صورت نداشتن کارت، معرفی نامه معتبر مبنی بر دارا بودن سهمیه ایثارگری با ذکر دقیق سهمیه و در خصوص سهمیه های ظرفیت 5% ایثارگری معرفی نامه معتبر و یا کپی برابر اصل کارت ایثارگری

  1. - یک قطعه عکس 4*3

قابل توجه  دانشجویان شاهد و ایثارگری که در دوره  شبانه ( شهریه پرداز ) پذیرفته شده اند:  -دانشجویان شاهد و ایثارگری که دارای سهمیه های همسر و فرزندان  شهداء , جانباز 25% و بالاتر و همسر و فرزندان آنها , آزادگان و همسر و فرزندان آنها می باشند ,طبق آئین نامه اجرایی  تبصره ماده 66   قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران

 مشمول تحصیل رایگان می باشند این عزیزان می بایست در هنگام ثبت نام در مرحله اینترنی با تکمیل فرم اطلاعات ایثارگری

بدون پرداخت شهریه ثبت نام موقت را انجام داده و سپس در مراحل ثبت نام حضوری با ارسال مستندات فوق الذکر جهت بهره مندی قطعی از قانون مذکور اقدام نمایند  .          

 ( نکته  : سقف تحصیل رایگان برای مقاطع کاردانی 4 نیمسال , کارشناسی 8 نیمسال , کارشناسی ارشد 4 نیمسال , دکتری 8 نیمسال می باشد)

ماده 4 : شهریه مشمولینی که بر اساس ضوابط مندرج در آیین نامه آموزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در مقاطع تحصیلی مختلف , حد نصاب نمره را کسب نکرده و مشروط شوند  , در آن نیمسال مشمول تحصیل رایگان نبوده وپرداخت کل شهریه بر عهده دانشجو می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر (www. http://araku.ac.ir/web/is ) مراجعه فرمایید  و یا در کانال های ارتباطی این دفتر به آدرس های ذیل عضو شوید  :

آدرس ایمیل دفتر ستاد شاهد و ایثارگر :  i-shahed@araku.ac.ir

 سرپرست امور دانشجویان شاهد و ایثارگر : آقای دکتر احمد همتا

کارشناس امور ایثارگران : خانم بهزادی نیا

 

آدرس کوتاه :