اطلاعیه

اطلاعیه

به اطلاع پذیرفته‌شدگان بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه اراک می‌رساند  که حداکثر تا پایان ساعت اداری روز چهارشنبه هشتم شهریور ماه ماه 8/6/1402 فرصت دارند انصراف خود را به دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه اعلام نمایند.

پس از این تاریخ، هرگونه عواقب احتمالی در خصوص عدم انصراف متوجۀ شخص داوطلب خواهد بود. (برای دریافت فرم انصراف این‌جا کلیک نمایید).

پذیرفته­‌شدگانی که به هر دلیل قصد دارند از پذیرش بدون آزمون دانشگاه اراک انصراف بدهند باید «فرم اعلام انصراف از پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی ارشد/دکتری دانشگاه اراک» را تکمیل و پس از زدن امضا و اثر انگشت، آن را به همراه کارت ملی اسکن کنند و در اسرع وقت به ایمیل دفتر ارسال نمایند:    (d-talents@araku.ac.ir) و حتما بعد از ارسال ایمیل از طریق تماس تلفنی با دفتر، از ارسال موفق ایمیل و نتیجۀ آن اطمینان حاصل نمایند.

ساعت‌های پاسخگویی تلفنی: شنبه تا چهارشنبه از ساعت (30: 10 الی 13:30)؛ شمارۀ تلفن دفتر: ۰۸۶۳۲۶۲۱۳۴۰  

◄متقاضیانی که تا کنون پرونده خود را ارسال ننموده‌اند و قصد استفاده از این تسهیلات را دارند، می‌توانند بعد از مطالعۀ شیوه‌نامه و رشته‌های دارای ظرفیت خالی پذیرش، از تاریخ ۴ شهریور ماه ۱۴۰۲ تا تاریخ ۸ شهریور ماه ۱۴۰۲، مدارک خود را به دفتر جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه، پست نمایند یا تحویل دهند. (مدارک ناقص و نیز مدارکی که بعد از این تاریخ به دفتر ارسال شود، بررسی نخواهد شد)

. (ساعت تحویل مدارک: شنبه تا چهارشنبه از ساعت 30: 10 الی 13:30)؛

لطفاً متقاضیان محترم، خارج از بازۀ زمانی اعلام‌شده به دفتر مراجعه نفرمایند.

متقاضیانی که در فراخوان بدون آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ پذیرش اولیه شده‌اند، حتماً به اطلاعیه‌های بعدی که از طریق کانال ایتا@araku_talents دفتر استعداد درخشان و نیز سایت اصلی دانشگاه اعلام خواهد شد، کاملاً توجه داشته باشند.  

شیوه‌ نامه و ظرفیت خالی رشته‌های دارای پذیرش و مدارک مورد نیاز

فرم شماره 1 

درخواست انصراف

گروه جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه اراک

آدرس کوتاه :