آغاز به کار مجله علمی مکانیک مواد پیشرفته و هوشمند

آغاز به کار مجله علمی مکانیک مواد پیشرفته و هوشمند

آغاز به کار مجله علمی مکانیک مواد پیشرفته و هوشمند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک، مجله علمی مکانیک مواد پیشرفته و هوشمند به صورت رسمی آغاز به کار کرد. انتشار نشریه‌ی مکانیک مواد پیشرفته و هوشمند در جلسه‌ی هیات نظارت بر مطبوعات مورد موافقت قرار گرفته و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی) مجوز انتشار نشریه را به شماره‌ی 87749 در تاریخ 23 / 01 / 1400 صادر نموده است.
"مقالات دریافت شده از طریق سامانه همانندجو ایران داک مشابهت یابی می شوند مدت داوری به طور متوسط 2 ماه و نوع داوری، دوسو ناشناس است. دسترسی به مقالات این سایت آزاد و دانلود مقالات از سایت مجله رایگان می باشد. 
دکتر کوروش خورشیدی، مدیر مسئول این نشریه در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه اراک افزود: این مجله آماده دریافت جدیدترین نتایج تحقیقات مربوط به روشهای تحلیلی و شبیه سازی های عددی ، تحقیقات تجربی و مطالعات تحقیق و توسعه مربوط به دانش و کاربرد مواد هوشمند و پیشرفته از رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و متالور‍ژی، مهندسی پلیمر، مهندسی عمران، مهندسی برق و کامپیوتر و . . . می باشد. سیاست اصلی این مجله بر تسریع فرآیند داوری و تعیین تکلیف مقالات در حداقل زمان ممکن استوار بوده و از کلیه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و فعالین صنعت دعوت می شود که حاصل تحقیقات جدید، پژوهش های بنیادین و ایده های نو خود را جهت انتشار به این نشریه ارسال نمایند.
آدرس پایگاه اینترنتی این نشریه به نشانی http://masm.araku.ac.ir/ می باشد.