افتتاح سالن تیر اندازی فجر و باشگاه انرژی پلاس در خوابگاه شهید فخری زاده

افتتاح سالن تیر اندازی فجر و باشگاه انرژی پلاس در خوابگاه شهید فخری زاده

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک،با حضور دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان، دکتر اردوان ارژنگ معاون اموردانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان و مسئولین دانشگاه، سالن تیر اندازی فجر افتتاح شد.
دکتر داداش پور در حاشیه این دیدار با بیان اینکه ورزش همگانی پیش از اینکه موضوع ورزشی باشد یک موضوع فرهنگی است ، اظهار داشت: ورزش همگانی در فرهنگ سازی نقش موثر و کلیدی دارد و موجبات شور و شعف و نشاط می‌شود و جامعه دانشگاهی و دانشجویان باید به این باور برساند که در همه ایام زندگی فعالیت و تحرک بدنی را مدنظر قرار دهند و منحصر به مسابقات نباشد تا بتواند با ارتقا سطح سلامتی، در علم آموزی و تحقیق و پژوهش نیز کوثر واقع گردد.
دکتر داداش پور در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان ساخت: بر این باورم که ورزش همگانی با تلاش مسوولان دانشگاه ها در چند سال اخیر موقعیت مناسبی در سراسر دانشگاه های کشور در ورزش همگانی برای جامعه دانشجویی بوجود آورده اند که امیدوارم از اقبال گسترده برخوردار شوند.
ایشان در ادامه گفت: امروز در اغلب دانشگاه های کشور به جایی رسیده ایم که بهانه ای برای ورزش نکردن نیست و اگر دانشجو همت و اراده نماید، به سهولت می تواند به ورزش در رشته های مختلف مبادرت ورزد.
معاون وزیر علوم برگزاری المپیاد ورزشهای همگانی را علاوه بر ایجاد شور ونشاط و شادابی در میان دانشجویان کشور عاملی در زمینه شناسایی استعدادهای ورزشی برای المپیاد ها و مسابقات ورزشی در سطح ملی و جهانی دانست.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: المپیادهای ورزشی، فرصتی است برای دانشجویان تا بتوانند به وسیله ورزش‌های سالم و مفرح، به سمت فضایی نشاط آور و پرتحرک حرکت کنند.
دکتر داداش پور با اشاره به شعار ششمین المپیاد ورزشهای همگانی با عنوان «دانشجوی فعال، دانشگاه پویا و جامعه سالم» ابراز امیدواری کرد دانشجویان با حضور در این المپیاد ضمن رفاقت و دوستی با یکدیگر به رقابت بپردازند و با شور و نشاط و شادابی سال تحصیلی جدید را در مهر ماه آغاز کنند.
سالن تیراندازی فجر، با بروز ترین امکانات آماده خدمت رسانی به ورزشکاران محترم است.
باشگاه انرژی پلاس نیز با هزینه ای بالغ بر هفتاد میلیون تومان، پایگاه تفریح و سرگرمی دانشجویان است.

آدرس کوتاه :