افتتاح میز خدمت در دانشگاه اراک

افتتاح میز خدمت در دانشگاه اراک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک، معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی در آیین افتتاحیه میز دانشیار      (میز خدمت) این دانشگاه بیان نمود: در جهت اجرایی کردن فرمایش مقام معظم رهبری(مد ظلله العالی) مبنی بر تکریم ارباب رجوع و دستور موکد ریاست محترم جمهوری در اواخر خرداد ماه سال جاری، دستگاه های اداری موظف به تشکیل ساختاری به عنوان میز خدمت شدند که در این ساختار کلیه خدمات قابل ارائه به صورت حضوری و الکترونیکی تعریف شده و در اختیار دانشجویان قرار داده می شود .

ایشان افزود : از مجموع 39 خدمتی دانشگاه اراک تعداد 13 خدمت در میز خدمت حضوری و 9 خدمت بدون مراجعه دانشجویان و دیگر مراجعه کنندگان بصورت الکترونیکی و همچنین 17 خدمت بصورت ترکیبی، به آنان ارائه می دهیم.

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی تصریح کرد : در حال حاضر در این مکان 1 از کارشناس حضور دارد که مسلط به این 39 خدمت می باشد .

دکتر صادقی در پایان اظهار نمود: طبق برنامه ریزی انجام شده از اوایل آبان ماه سامانه بر خط خدمات رسانی (میز خدمت) به  مراجعه کنندگان راه اندازی خواهد شد و مراجعه کنندگان می توانند از طریق این سامانه درخواست های خود را ثبت و پیگیری کنند.

آدرس کوتاه :