اخبار و دستاورد ها

آرشیو خبرها

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه اراک و Bashkir state university

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه اراک و Bashkir state university

امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه اراک و Bashkir state university

به گزارش دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه اراک و Bashkir state university به امضای روسای دو دانشگاه رسید. دکتر عیسی آبادی در خصوص این تفاهم نامه عنوان کردند که بر اساس این تفاهم نامه دو دانشگاه علاقه مندی خود برای همکاری در زمینه های زیر اعلام کردند.

مبادله اساتید، محققیق و دانشجویان به منظور همکاری های علمی و آکادمیک

تبادل تجربیات در زمینه های مورد علاقه طرفین

انجام پروژه های مشترک آکادمیک و تحقیقاتی که تامین مالی آن توسط هر یک از طرفین و یا مراجع دیگری مانند گرنت های و بودجه های دولتی تامین شده است

سازمان دهی برنامه های آکادمیک، دروس، سمینارها و کنفرانس های علمی و هر گونه تبادل دانش میان طرفین.

بررسی هر گونه همکاری مشترک مورد علاقه طرفین

دکتر مهدی رئوفی عضو هیات علمی دانشگاه اراک نیز در این خصوص عنوان کردند:  اعضای محترم هیات علمی  می توانند در قالب این تفاهم نامه اقدام به هماهنگی جهت اعزام دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای فرصت های مطالعاتی کوتاه مدت نمایند و از این طریق بخشی از نیازمندی های دانشگاه در خصوص امکانات مورد نیاز برای پایان نامه ها و نیز هزینه های تحقیقاتی تامین خواهد شد. وی همچنین افزود تفاهم نامه با دانشگاه ایالتی یاشقیرستان به دلیل فعالیت گسترده این دانشگاه در زمینه های علوم انسانی و کشاورزی می تواند برای این دو دانشکده نیز مفید باشد و امید است که همکاران گرامی با  از فرصت پیش آمده، برای پیشرفت دانشگاه حداکثر استفاده را نمایند.

 

جهت مشاهده متن تفاهم نامه کلیک فرمایید


دانشکده ها

ویدیو ها