انتخابات شورای صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه اراک

انتخابات شورای صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه اراک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک, انتخابات شورای مرکزی مجمع صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه اراک روز دوشنبه ۲۴ خردادماه به صورت مجازی در دانشگاه اراک برگزار شد.

در این جلسه همچنین مطابق با آیین نامه برگزاری انتخابات شورای صنفی برگزار شد که با استقبال ۹۰ درصدی اعضای هیات علمی مواجه شد.

 

بر اساس نتایج حاصل از شمارش آرا، از مجموع 105 رای مأخوذه، دکتر معین طاهری با۸۷ رای از دانشکده فنی و مهندسی، دکتر علیمحمد نظری با ۵۷ رای از دانشکده علوم پایه، دکتر حسین صالحی ارجمند با۴۸ رای از دانشکده کشاورزی و محیط زیست، دکتر علیرضا طبیبی با ۴۸ رای از دانشکده علوم انسانی، دکتر اسماعیل پیغان با ۴۵ رای از دانشکده علوم پایه و دکتر حسین غفاریان با ۴۱ رای از دانشکده فنی و مهندسی و دکتر سهناز شهرجردی با ۳۸ رای از دانشکده علوم ورزشی به‌عنوان اعضای اصلی و دکتر محمد پرستش با ۳۶ رای از دانشکده علوم ورزشی و دکتر علی صباغی با ۳۶ رای از دانشکده ادبیات و زبان های خارجی به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

 

همچنین دکتر احمد امید علی با ۴۸ رای از دانشکده ادبیات و زبان های خارجی به‌عنوان بازرس اصلی انتخاب شد.

 

پس از انتخاب این اعضا بیانیه ای در راستای اهداف پیش روی سورای صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه اراک صادر گردید که به شرح زیر است:

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ»

«مَن لَم یَشکُرِالمَخلوقَ، لَم یَشکُرِ الخالقَ»

با سلام و احترام خدمت کلیه اساتید محترم و اعضای عزیز انجمن صنفی دانشگاه اراک،

دوشنبه بیست و چهارم خرداد ماه، برگ زرین دیگری در تاریخ دانشگاه عزیزمان اراک رقم خورد، دانشگاه اراک با نیم قرن تجربه، در این روز شاهد مشارکت نود درصدی اعضای محترم انجمن صنفی اعضای محترم هیئت علمی، در مجمع عمومی انجمن صنفی بود، که این مشارکت گسترده و استقبال بی نظیر، باری سنگین بر دوش منتخبین جدید گذاشته و تعهد ما را چندین برابر نمود. لذا بدینوسیله ضمن سپاس و قدردانی از اعضای سابق شورای مرکزی انجمن صنفی اعضای هیئت علمی دانشگاه اراک، کمال سپاس و قدردانی را از کلیه همکاران عزیز که امروز با استقبال گسترده به ما اعتماد نمودند، ابراز می داریم. امیدواریم در دو سال پیش رو با تکیه بر پشتوانه معنوی شما عزیزان، گامهای استواری در راستای تحقق اهداف صنفی کلیه اساتید محترم دانشگاه اراک برداریم. با آرزوی سلامتی و تندرستی

 

اعضای منتخب شورای مرکزی انجمن صنفی اعضای هیئت علمی دانشگاه