بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی از دانشگاه اراک

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی از دانشگاه اراک

رئیس دانشگاه اراک در نشستی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی که در روز یکشنبه ۲۹ آبان به منظور بررسی وضعیت پروژه های مصوب سفر ریاست جمهور برگزار شد، ضمن ارائه طرح دانشگاه آینده، در خصوص پروژه های عمرانی در دست انجام و همچنین مشکلات بودجه ای مرتبط توضیحاتی بیان کرد.
وی با اشاره به کارکرد مهم بخش کشاورزی در تامین امنیت غذایی به عنوان یکی از اصلی ترین شاخص های تحقق امنیت ملی بر اهمیت تکمیل پروژه احداث دانشکده کشاورزی و تبدیل شدن آن به قطب تحقیقات کشاورزی در استان تاکید نمود.
دکتر ذوالفقاری با توضیح اهمیت پروژه دیتا سنتر دانشگاه و نقش آن در پدافند غیر عامل استان ابراز امیدوراری کرد با عملیاتی شدن مصوبات سفر ریاست محترم جمهور و تکمیل شدن پروژه های نیمه تمام دانشگاه گامی موثر در پیشبرد علم و دانش در استان برداشته شود.
دکتر عسکری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی با استقبال از برنامه ها و اقدامات دانشگاه اراک در حوزه های مختلف ابراز امیدواری نمود با تحقق منابع اعتباری و عملیاتی شدن مصوبات سفر ریاست محترم جمهور بسیاری از مشکلات دانشگاه اراک برطرف گردد.
در پایان این نشست رئیس دانشگاه اراک به همراه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی از پروژه های عمرانی دانشگاه و میزان پیشرفت آنها بازدید به عمل آوردند.