اخبار و دستاورد ها

آرشیو خبرها

برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی بزرگداشت دهه فجر

برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی بزرگداشت دهه فجر

همزمان با فرارسیدن سی و هشتمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی و ایام خجسته دهه فجر جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی بزرگداشت دهه فجر ویژه همکاران دانشگاه و خانواده های محترم ایشان  با رویکرد "ورزش، سلامتی،  فرهنگ و معنویت انقلابی" درروز جمعه 15 بهمن ماه در فضایی صمیمانه و مهیج در سالن ورزش فجر پردیس  برگزار گردید.

جشنواره در 2 بخش ورزشی و فرهنگی و هنری آغاز به کار نمود و در ابتدا متقاضیان جهت شرکت در مسابقه دارت ثبت نام نموده و و در رقابتی نفس گیر و پر شور و نشاط 5 نفر از همکاران توانستند امتیاز بالای 50 را کسب نموده و شانس دریافت جایزه را کسب نمایند.

همزمان با مسابقه دارت رقابت تفریحی بازی پینگ پنگ در جریان بود و خانواده های محترم کارکنان دانشگاه از این بازی استقبال نمودند.

درگوشه ای دیگر از سالن غرفه ای از آثار صنایع دستی همکاران و خانواده های ایشان تعبیه شده بود.

مسابقات دومینو از دیگر برنامه های ورزشی در جشنواره محسوب می شد که در 2 بخش تاپلینگ(در قالب 5 گروه که از قبل ثبت نام کرده بودند) و برج سازی که شرکت کنندگان می توانستند با ثبت نام در حین برگزاری مسابقه در این بخش شرکت نمایند به کار خود ادامه نمود.

جشنواره فرهنگی و هنری نیز ساعت 10/30 شروع و اجرای موسیقی، برگزاری برنامه شعبده بازی و تردستی، اجرای نمایش طنز از جمله آیتم های این جشنواره بود.

در پایان جشنواره به رتبه های برتر مسابقه دارت و مسابقه دومینو بخش برج سازی هدایایی نفیس اهداء گردید.

جهت ترویج فرهنگ بازی دومینو و همچنین تشویق شرکت کنندگان در نمایشگاه آثار صنایع دستی؛ به تمامی شرکت کنندگان هدایایی اهداء گردید.


دانشکده ها

ویدیو ها