اخبار و دستاورد ها

آرشیو خبرها

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه اراک

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج اساتید دانشگاه اراک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک؛ مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اراک روز 12 اردیبهشت ماه در سالن دفاعیه دانشکده علوم انسانی برگزار گردید. در ابتدای جلسه آقای جمال باقری مسئول بسیج کارکنان دانشگاه اراک بر جهاد علمی، مدیریت جهادی در همه ی عرصه های جامعه تاکید نمودند و از فعالیتهای دکتر حبیبی در دوران تصدی شان در حوزه بسیج اساتید تقدیر نمودند.

در ادامه دکتر ذوالفقاری مسئول بسیج اساتید استان مرکزی اظهار نمودند که در سال 95 بیش از 20 نشست تحت عنوان حلقه های علمی با هدف تربیت نیروهای علمی برای آینده نظام جمهوری اسلامی برگزار گردید. برگزاری جلسات تحلیل و بررسی مسائل فرهنگی، علمی و سیاسی و برگزاری حلقه های صالحین با همکاری دفتر نهاد رهبری در دانشگاه از دیگر برنامه های ارائه شده توسط ایشان بود.

سرهنگ گلشن زاده جانشین فرمانده سپاه استان مرکزی به ایجاد ارتش 20 میلیونی و دفاع همه جانبه از دستاوردهای انقلاب اسلامی به عنوان یکی از ارکان مهم راهبردهای کلان بسیج اشاره نمودند و تاکید نمودند که همه باید در همه ی عرصه های جامعه به دنبال پیاده کردن این امر باشند.

در پایان مراسم از فعالیتهای دکتر حبیبی تقدیر شد و حکم مسئولیت دکتر علی محمدی به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه اراک به ایشان ابلاغ گردید.


دانشکده ها

ویدیو ها