اخبار و دستاورد ها

آرشیو خبرها

تقدیر از مدیر حراست دانشگاه و مسئول حفاظت آزمون توسط معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

تقدیر از مدیر حراست دانشگاه و مسئول حفاظت آزمون توسط معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک، دکتر خدایی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با ارسال تقدیر نامه ای از جناب آقای محمد رضا مرادی تقدیر از مدیر حراست دانشگاه و مسئول حفاظت آزمون، جهت برقراری امنیت برای هرچه بهتر انجام شدن آزمونهای سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در مقاطع مختلف تحصیلی تقدیر و تشکرنمود.

در متن این تقدیر نامه چنین آمده است: بدین وسیله مراتب سپاس و قدر شناسی خود را از تلاش، سختکوشی و تدبیری که در تمشیت امور برگزاری حساس ترین آزمونهای سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در مقاطع مختلف تحصیلی مبذول داشته اید، ابراز میدارم.

خدای متعال را شاکرم که توفیق خدمت بی منت را به مجموعه ای از صدیق ترین اعضای خانواده بزرگ فرهنگ و آموزش این ملت ارزانی داشته تا با همت بالای خود، نعمت بی بدیل اعتماد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دل و جان جوانان پاک سرشت ایران زمین بارور سازد.

بدون تردید درایت و دلسوزی جنابعالی، به همراه تلاش شایسته دیگر همکاران خدوم و ساعی شما در احراز رتبه ممتاز و انتخاب استان نمونه در امر حفاظت از ازمونهای این سازمان، به عنوان یکی از مجموعه های برتر در برگزاری آزمون های سراسری سال1394، منشاء بالندگی و اطمینان، آرامش و باور در نزد قاطبه داوطلبان و جامعه نسبت به جایگاه سازمان سنجش آموزش کشور بوده است.

امید است به یاری خداوند سبحان و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم ((عج))، همچنان در مسیر خدمت به جامعه علمی کشور و فرزندان آینده ساز این مرزو بوم موفق و منصور باشید.

روابط عمومی دانشگاه اراک این موفقیت را به حضور مدیر و همکاران مجموعه حراست دانشگاه تبریک عرض می نماید.


دانشکده ها

ویدیو ها