جشن بزرگ دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه اراک برگزار گردید

جشن بزرگ دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه اراک برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک؛ جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه اراک  به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه روز 12 اردیبهشت 1398در سالن شهید چمران دانشکده فنی و مهندسی با حضور مسئولین دانشگاه  و با استقبال پرشور دانش آموختگان و خانواده های ایشان برگزار شد.

در ابتدا دکتر سعید حمیدی رئیس دانشگاه اراک ضمن عرض تبریک به اساتید و معلمین و گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری، یاد و خاطره شهید مدافع حرم شهید علیرضا بابایی را گرامی داشتند.

وی افزود: امروز ما نیز همراه با دانش آموختگان و والدین ایشان از اینکه  حاصل سالها تلاش و کوشش مستمر دانشجویان و خانواده های آنها  به بار نشسته است خوشحال و مسرور هستیم.

وی در ادامه خطاب به دانشجویان بیان نمود: امیدواریم برای تعالی و پیشرفت کشور انسانهای ارزشمند، مفید و موثری باشید. وی با اشاره به تاریخچه دانشگاه اراک افزود: قدمت دانشگاه اراک به حدود نیم قرن می رسد؛ دکتر عبدالکریم قریب بنیانگذار و مرحوم دکتر گل گلاب و دکتر شهریاری از بزرگانی بودند که از سال 1350 با این هدف که تاسیس دانشگاه در جهت مسیر پیشرفت و تعالی کشور است، اقدام به تاسیس دانشگاه اراک نمودند.

در ادامه مسئول نمایندگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به ایراد سخن پرداخت و ضمن عرض تبریک به مناسبت روز معلم بیان نمود: امروز می خواهم از معلم های زندگیتان یعنی پدر و مادرهایتان تشکر نمایم چراکه الگوهای زندگی شما هستند. ایشان خطاب به پدر و مادرهای دانش آموختگان بیان نمود: فرزندان شما پدر و مادران آینده خواهند بود و شما را الگوی خود قرار می دهند.

پخش کلیپ، اجرای موسیقی، اجرای نمایش،‌ مولودی خوانی و گرفتن عکس یادگاری دانش آموختگان با مسئولین دانشگاه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

حدود 130 نفر از دانش‌آموختگان از دانشکده‌های فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، ادبیات و زبان های خارجی، کشاورزی و منابع طبیعی و علوم ورزشی در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در مراسم حضور داشتند.

آدرس کوتاه :