دانشگاه اراک میزبان ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر کشور

دانشگاه اراک میزبان ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر کشور

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک، دکتر مستعان معاون دانشجویی دانشگاه اراک و سرپرست کل ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های کشور در اولین جلسه هماهنگی ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر کشور اظهار داشت: این المپیاد تیرماه 1402 در رشته های دارت، آمادگی جسمانی، طناب زنی، دوچرخه سواری، هندپلو، فریزبی، هفت سنگ مهارتی  با حدود بیش از 1300 نفر شرکت کننده در 150 تیم دانشجویی برگزار خواهد شد.

دکتر مستعان در این جلسه خاطر نشان کرد :این المپیاد با هدف جذب بیشتر به ورزش های همگانی و افزایش نشاط و شادابی در دانشجویان برگزار می گردد. بروز استعداد ها به واسطه این رقابت شکوفا خواهد شد. شهر اراک علی رقم پتانسیل های گسترده و فراوان، از لحاظ زبان زد بودن در حوزه گردشگری و جذب توریست موفق عمل نکرده است و به واسطه این المپیاد می توان ظرفیت های گسترده فرهنگی را به دانشجویان کشور معرفی نمود.

دکتر زهره وندیان، دبیر کل اجرایی ششمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر کشور در این جلسه گفت: دانشگاه اراک برای اولین بار افتخار میزبانی المپیاد را به دست می آورد و تلاش ما بر این است که بتوانیم با بهره گیری از ظرفیت های ورزشی بسیار مطلوب دانشگاه، عنصر خلاقیت را در میزبانی این المپیاد به کار گیریم.

 

آدرس کوتاه :