شانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت استان مرکزی افتتاح شد.

شانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت استان مرکزی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک؛ شانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت استان مرکزی، به‌ عنوان بزرگترین گردهمایی اقتصادی در پایتخت صنعتی ایران با مشارکت بیش از ۱۵۰ واحد تولیدی بزرگ کشوری از روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برپا شد.

دانشگاه اراک نیز به‌منظور معرفی دستاوردهای صنعتی، پژوهشی و آموزشی خود، غرفه‌ای در سالن پردیس نمایشگاه برپا نمود که این غرفه در روز اول میزبان مسئولین و بازدیدکنندگان بوده است.

این نمایشگاه با حضور گسترده گروه‌های صنایع تولیدی، ماشین‌آلات صنعتی و معدنی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، تجهیزات صنعتی، فنی و مهندسی، بسته بندی، فلزی، کانی غیرفلزی، ماشین سازی، خدمات ایمنی، برق، شیمیایی و پلاستیک، شرکت های مشاور و بیش از ۲۰ شرکت دانش بنیان و تولیدکنندگان انرژی پاک، صنایع ریلی، اتوماسیون، ابزارآلات، صنایع پیشرفته، آلومینیوم،‌ متالورژی و ریخته‌گری و جمع کثیری از فعالان در حوزه صنایع با رویکرد توسعه، حمایت از صنایع و تولید کالای ایرانی و صادرات برندهای تخصصی کشور با حضور میهمان داخلی و خارجی برگزار می گردد .

این رویداد از تاریخ سی ام آبان ماه لغایت سوم آذرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۵ الی ۲۱ پذیرای متخصصان ، شهروندان محترم، علاقمندان و بازدیدکنندگان گرامی می باشد.

آدرس کوتاه :