فراخوان

فراخوان

به اطلاع می‌رساند که دانشگاه اراک، مطابق با آیین‌نامه ‌های وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری برای پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی و شیوه‌نامۀ اجرایی دانشگاه، در تمام رشته-گرایش‌های دایر در دانشگاه در این مقاطع که در سال تحصیلی 1402-1403 در دورۀ روزانه دارای ظرفیت پذیرش‌اند از میان دانشجویان و دانش‌آموختگان ممتاز مقاطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها که حائز شرایط مندرج در آیین‌نامه‌های وزارت عتف و شیوه‌نامۀ دانشگاه اراک‌اند دانشجو می‌پذیرد.

 

متقاضیان گرامی، جهت اطلاع از ضوابط پذیرش بدون آزمون و مدارک مورد نیاز برای ارسال درخواست پذیرش، می‌باید شیوه‌نامۀ مرتبط با مقطع مورد نظر خود را کامل و دقیق مطالعه کنند و صرفاً در صورتی که حداقل شرایط لازم را احراز می‌کنند به ارسال مدارک اقدام نمایند.

 

مهلت ارسال حضوری یا پستی مدارک حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 است.

 

متقاضیان گرامی، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، می‌توانند با دفتر مدیریت گروه جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه اراک تماس بگیرند (برای مشاهدۀ اطلاعات تماس و ساعات پاسخ‌گویی، این‌جا کلیک کنید).

 

دریافت فایل شیوه‌نامه‌ها:

 

1) فراخوان و شیوه‌نامۀ دانشگاه اراک برای پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 1402-1403

 

2) فراخوان و شیوه‌نامۀ دانشگاه اراک برای پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع دکتری تخصصی در سال تحصیلی 1402-1403

 

 

با آرزوی پیروزی،

گروه جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه اراک

آدرس کوتاه :