اخبار و دستاورد ها

آرشیو خبرها

مراسم اختتامیه سومین رویداد استارتاپ دانشگاه اراک

مراسم اختتامیه سومین رویداد استارتاپ دانشگاه اراک

سومین رویداد استارتاپ اراک بمدت سه روز و با همکاری مدرسه کسب و کار اراک با حضور 98 شرکت کننده ی مشتاق حوزه ی کارآفرینی و با طرح 46 ایده در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک برگزار شد.

این رویداد با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، آموزش کارتیمی، ایده پروری، اعتبارسنجی ایده ها، آموزش مدل کسب و کار و مسائلی چون بازاریابی و فروش و نحوه ی ارائه ی ایده در مقابل داوران برای سومین بار در شهر اراک برگزار شد و در پایانِ روز نخست با انتخاب و با رأی گیری، 10 ایده از ایده های طرح شده انتخاب و 10 تیم برای فعالیت بر روی آن ها انتخاب گردید.

در ادامه سومین رویداد ،10 تیم با کمک مربیانِ خبره در حوزه های کسب و کار و برنامه نویسی و طراحی، فعالیت تیمی خود را آغاز و سعی در اعتبارسنجی و تهیه ی نمونه اولیه از کسب و کار خود کردند و در نهایت در روز سوم با جمع بندی فعالیت های خود، آماده ی ارائه کار در مقابل داوران شدند.

ودر پایان پس از ارائه هر 10 تیم،3 تیم با نظر داوران به عنوان تیم های برتر انتخاب گردیده و اعلام شدند.

همچنین همزمان با مراسم اختتامیه این رویداد، پنجمین رویداد بانی اراک با حضور کارآفرینِ موفق اراکی، جناب آقای اسلامی زاده مدیرعامل محترم شرکت گیجین برگزار شد و جمعی از صنعتگران فرهیخته شهر اراک در این مراسم حضور  به هم رساندند.

 


دانشکده ها

ویدیو ها