مراسم تجلیل از بانوان ایثارگر دانشگاه

مراسم تجلیل از بانوان ایثارگر دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، مراسم تجلیل از بانوان ایثارگر دانشگاه در روز دوشنبه 13 اسفند ماه ۱۳۹۷ در اتاق شورا دانشکده علوم پایه برگزار شد.

 در ابتدا رئیس گروه امور شاهد و ایثارگر ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز زن بیان نمود: حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) نه تنها الگوی زنان بلکه الگویی برای تمام اهل دنیا اعم از زنان و مردان است، چرا که روایت است که حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) حجت خداوند بر ائمه اطهار (علیهم‌السلام) هستند، بر این اساس ایشان علاوه بر زنان الگوی مردان نیز هستند.

در ادامه دکتر بهرامی معاون دانشجویی و فرهنگی ضمن تبریک روز زن و خیرمقدم به حضار بیان نمود: امیدواریم دانشگاه برای شما در مسیری که نظام مشخص کرده است  بتواند گام های مستحکمی بردارد و با همکاری یکدیگر وظایفمان را به درستی انجام دهیم.

سپس دکتر آزاد رئیس دانشکده علوم پایه از صبوری و استقامت خانواده های شهدا و ایثارگران تقدیر نمود و افزود:‌ ما مدیون شما هستیم و با تمام وجود به شما افتخار می کنیم.

دکتر صادقی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اظهار نمود: دانشگاه اراک در حال توسعه است و امیدواریم بتوانیم با همکاری همه ی همکاران به رتبه 2 ارتقاء پیدا کنیم. وی از ایثار و همکاری همه ی همکاران به ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران تقدیر نمود و افزود: اشاعه ی فرهنگ ایثارگری در حال حاضر لازمه ی اداره ی کشور است و تقاضا داریم جامعه ی ایثارگری دانشگاه راهکارهایی پیشنهاد نماید تا بتوانیم این فرهنگ را هرچه بیشتر در تمام قسمت های دانشگاه جاری نماییم.

 

آدرس کوتاه :