مراسم تقدیر از کارکنان دانشگاه در سالن شهید چمران دانشکده علوم پایه برگزار گردید

مراسم تقدیر از کارکنان دانشگاه در سالن شهید چمران دانشکده علوم پایه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک دکتر ذوالقفاری در ابتدای جلسه اظهار داشت: از تاخیری در زمان برگزاری جلسه تقدیر از کارمندان معزز ایجاد گردید عذرخواهی می کنم امسال سال اول دولت است و اموری پش می آید که اجتناب ناپذیر است و هیچ چاره ای نیست و بایستی انجام می شد. و در صورت عدم انجام دانشگاه متضرر می گردید. و ما راضی نیستیم که کسی ذره ای ناراحت و دلسرد شود و قطعا یکی از فواید قوی شدن دانشگاه افزایش رفاهیات است و همه باید به دانشگاه ارق داشته باشیم .

ایشان در ادامه افزود : دانشگاه علوم پزشکی در دوران کرونا خوش درخشید و به حق که مدافعان سلامت بودند. ولی جایگاه وزارت علوم و دانشگاه کمتر از دانشگاه علوم پزشکی نیست . اگر آنها سرطان را درمان می کنند، دانشگاه می توان از بروز آن پیش گیری نماید و همچنین موضوعاتی مانند آلودگی هوا، گرد وغبار، امنیت غذایی و ... در دست دانشگاه اراک  و نقش پیشگیری کننده دارد و ما بایستی به جایگاه خود اعتقاد داشته باشیم .

سرپرست دانشگاه اراک در پایان بیان داشت: امروز فضا فضای صمیمی و دوستانه است و برنامه های جدید مطرح شده است برای تغییرات در سیستم مدیریت دانشگاه ها و درخواست دارم که در این خصوص کمک کنید که به خوبی اجرا شود و به امید خدا از ثمرات آن بهره مند شویم .

آدرس کوتاه :