مراسم دید و بازدید نوروزی همکاران دانشگاه اراک برگزار شد.

مراسم دید و بازدید نوروزی همکاران دانشگاه اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک مراسم دید و بازدید نوروزی همکاران دانشگاه با حضور هیات رئیسه و جمعی از اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشگاه دوشنبه ۱۴فروردین در سالن شهید چمران دانشکده علوم پایه برگزار شد.

دکتر ذوالفقاری رئیس دانشگاه اراک در این مراسم ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان گفت:ماه مبارک رمضان دارای ویژگی های خاص است و تمامی لحظات آن یک آورده ویژه دارد و باید از تمامی لحظات این ماه پر برکت بهره کافی راببریم.

رئیس دانشگاه اراک در ادامه به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری به مهار تورم و رشد تولید نام گذاری شد اشاره کرد و افزود:بدون شک هر کاری که قرار است در کشور انجام شود باید فرآیند علمی را طی کند و بدون شک هر کاری که از مجاری علمی جلو رود نتیجه مثبت و آینده خوبی را در پی خواهد داشت.

وی ضمن اشاره به بازگشایی مجدد دانشگاه و حضوری شدن کلاس ها در سال گذشته بعد از همه گیری کرونا خاطر نشان کرد:شروع مجدد کلاس های حضوری امری دشوار بود که به همت همه همکاران در حوزه های مختلف انجام شد و کلیه کلاس ها در جریان عادی خود قرار گرفت.

دکتر ذوالفقاری در پایان گفت: در سال جاری شعار دانشگاه اراک دانشگاه آینده زیست بوم زندگی بر مدار دانایی را دنبال خواهیم کرد و این مهم در حوزه های مختلف به مرور در حال انجام است.

 

آدرس کوتاه :