معارفه سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی دانشگاه اراک

دکتر ذوالفقاری سرپرست دانشگاه اراک در آیین معارفه مدیر امور فرهنگی اجتماعی دانشگاه گفت: دانشگاه اراک باید نقطه کانونی فرهنگ با رویکرد دینی در سطح شهر و استان باشد.

معارفه سرپرست مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی دانشگاه اراک

در این جلسه که با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی، معاون دانشجویی، و جمعی از همکاران مدیریت امور فرهنگی اجتماعی برگزار گردید، دکتر ذوالفقاری سرپرست دانشگاه اراک ضمن تشکر از زحمات ارزنده آقای گودرزی زاده، مدیر امور فرهنگی اجتماعی سابق دانشگاه اراک، با تقدیم حکمی آقای مهدی بهاری را به سمت مدیریت فرهنگی اجتماعی  دانشگاه اراک منصوب نمود.
سرپرست دانشگاه اراک در این نشست بیان نمود: هر کجا در مولفه های اساسی جامعه، علی رغم پتانسیل های فراوان، مشکل داریم به علت مسائل فرهنگی می باشد.
دکتر ذوالفقاری افزود: در دوران کنونی دین بسیار مظلوم است و باید با نوآوری در کار فرهنگی به جامعه نشان داد که دین حلال تمام مشکلات عصر حاضر است.
در ادامه حجت الاسلام مهدوی اطهر ضمن بیان این مطلب که زیر بنای تمام امور فرهنگ است، افزود: مدیریت امور فرهنگی، اجتماعی دانشگاه باید با توجه به اسناد بالادستی از جمله سند اسلامی کردن دانشگاه ها و در تعامل با همه اقشار صورت پذیرد.
آدرس کوتاه :