نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران در آستانه پنجاه سالگی دانشگاه اراک

نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران در آستانه پنجاه سالگی دانشگاه اراک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک، در مراسمی در محوطه باز دانشگاه اراک ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از خبرنگاران فعال خبرگزاری‌های استان مرکزی در حوزه دانشگاه تجلیل شد.

دکتر حسین مستعان رییس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه اراک در این نشست گفت: خبرگزاری‌ها پلی برای انتقال زودتر و دقیق‌تر دستاورد‌ها و موانع و راهکار‌ها هستند.

وی با تاکید بر پیوند بیشتر رسانه و دانشگاه برای تحقق رسالت علمی آموزشی و تعالی جامعه نقش صدا و سیما در انتقال موفقیت‌های علمی دانشگاه اراک را مهم و مطلوب دانست و از تلاش خبرنگاران قدردانی کرد.

 

او با اشاره به تلاش خبرنگاران در آگاهی بخشی جامعه اضافه کرد: دانشگاه اراک بدنبال برقراری رابطه‌ی بهتر با جامعه، فضای اطلاع رسانی و بدنه‌ی رسانه‌ها است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه اراک با اشاره به اینکه در آستانه ۵۰ سالگی دانشگاه اراک قرار داریم از رسانه‌های استان خواست در این زمینه دانشگاه را یاری کنند.

 

درپایان این نشست نیزخبرنگارن ارتباط بیشتر با پژوهشکده ها، واحد‌های تحقیقاتی و دانشجویان نخبه برای انتقال فعالیت‌ها و توفیقات آنان از سوی نمایندگان خبرگزاری‌ها را مورد تاکید قرار داند.

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :