نشست صمیمانه اعضای شورای مرکزی بسیج کارکنان دانشگاه اراک با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

نشست صمیمانه اعضای شورای مرکزی بسیج کارکنان دانشگاه اراک با معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک نشست صمیمانه اعضای شورای مرکزی بسیج کارکنان دانشگاه با معاون محترم فرهنگی و اجتماعی در روز چهارشنبه مورخ ششم اردیبهشت ماه در محل دفتر معاونت برگزار گردید .

در ابتدای این نشست مرادی به ارائه گزارش اقدامات انجام شده از سوی پایگاه بسیج کارکنان در سال 1401 پرداخت.

ایشان در ادامه بیان برنامه های پیش بینی شده در سال 1402 از جمله برنامه های فرهنگی و پرورشی، دروه های آموزشی و جهادی، اردوی های زیارتی و سیاحتی، مسابقات ورزشی، نشست های سیاسی، ایجاد قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر، ایجاد قرارگاه فضای مجازی، ایجاد قرارگاه ویژه بانوان کارمند در حوزه عفاف و حجاب و سبک زندگی پرداخت .

فرمانده پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه در پایان سخنان با اشاره به این موضوع که وظیقه بسیج در شرایط کنونی حمایت و پیشتیبانی از مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت اجرای برنامه ها است و اعلام داشت بسیج کارکنان دانشگاه همواره در جهت ارائه خدمت به مردم بویژه مخاطبین دانشگاه و به عنوان یک بازوی قدرتمند در کنار مدیریت دانشگاه خواهد بود.

در ادامه جلسه اعضای شورای مرکزی بسیج کارکنان به بیان دغدغه ها، مشکلات و مسائل دانشگاه بویژه در خصوص مسئله عفاف و حجاب در دانشگاه، برنامه های فرهنگی ویژه کارکنان استفاده از ظرفیت های قانونی و آیین نامه ای در جهت ارزیابی و پایش مشارکت ها در موضوعات فرهنگی و مهندسی فرهنگی در اساس آن پرداختند.

در پایان جلسه دکتر رئوفی ضمن پاسخ به مطالبات  و دغدغه های اعضای شورا؛ به ارائه برنامه های فرهنگی پیش بینی شده ویژه مخاطبین کارمند از جمله دورهمی های خانوادگی، اردوهای زیارتی و سیاحتی، دوره های آموزشی مختص خانواده همکاران و ... اشاره نموده و از اعضای بسیج کارکنان درخواست همکاری و مشارکت در اجرای برنامه ها را نمودند.

آدرس کوتاه :