اخبار و دستاورد ها

آرشیو خبرها

همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری

همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری

همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری

همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری در آبان ماه سال جاری با حضور اندیشمندان، فرهیختگان و کارشناسان در دانشگاه اراک برگزار خواهد شد.

در نشست مدیران اجرایی همایش تقریب دکتر ایمانی مقدم مسئول دفتر نهاد معظم رهبری در استان مرکزی گفت: هدف از برگزاری این همایش زنده نگه داشتن و ترویج اندیشه های اسلام ناب می باشد. مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبر ی افزودند: دو اندیشکده امام (ره) به زودی در استان مرکزی راه اندازی خواهد شد، اولین آن درشهر اراک که کار خود را شروع نموده و دومین مرکز اندیشکده در شهرستان خمین که در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد.

دکتر ایمانی مقدم در ادامه افزودند: دو اولویت در زمینه اندیشکده امام (ره) وجود دارد. اولویت اول طرح هفت اقلیم و همایش ملی اندیشه های امام (ره) که هرساله باید برگزار گردد و اولویت دوم چاپ فصلنامه علمی – پژوهشی تحت عنوان اسلام ناب  است. در ادامه نشست دکتر شعبانی مدیر اجتماعی دانشگاه اراک در زمینه برگزاری این همایش عنوان نمودند، این همایش دارای دو بعد اساسی است، یکی اندیشه های حکیمانه امام (ره) در تمامی ابعاد زندگی اجتماعی انسانها و دوم دغدغه هایی که جهان اسلام را به خود درگیر نموده است که محورهای همایش حول این موارد ارائه خواهد شد تا صاحب نظران و کارشناسان دیدگاه خود را بیان نمایند. زمان ثبت نام و ارسال مقالات جهت شرکت در همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری بزوردی با افتتاح سامانه رسما اعلام خواهد شد.


دانشکده ها

ویدیو ها