همه مسئولین دانشگاه باید گوش شنوای سخن دانشجویان باشند.

دکتر سعید حمیدی در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان عنوان نمود:

همه مسئولین دانشگاه باید گوش شنوای سخن دانشجویان باشند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک؛ به همت انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و بسیج دانشجویی و با همکاری شورای صنفی دانشگاه، نشست صمیمانه دانشجویان دانشگاه و هیات رئیسه و مسئولین دانشگاه اراک در سالن علم الهدی دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

 در این جلسه دکتر سعید حمیدی، رئیس دانشگاه با اشاره به این که نه تنها در این نشست بلکه در تمام زمان ها مسئولین دانشگاه اراک مایل به شنیدن صحبت های دانشجویان هستند گفت: همان گونه که در کشور ما سخن گفتن آزاد است و هیچ کس مانع سخن گفتن منطقی و مستند نخواهد شد، شما دانشجویان نیز همیشه می توانید به راحتی درمورد مسائل و مشکلات و انتظاراتتان از دانشگاه با ما صحبت کنید. وی با اشاره به جذب حدود 50 میلیارد تومان اعتبار عمرانی در سالهای اخیر در دانشگاه عنوان نمود: در آینده نزدیک مرکز نوآوری با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جممهوری در ساختمان جدید کتابخانه مرکزی افتتاح می گردد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی اطهر مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز در این نشست ضمن تشکر از برگزار کننده های این دیدارگفت : بنای دانشگاه بر این اصل استوار است که بتواند ارتباط نزدیک تری با دانشجو داشته باشد. گام اولی که برای این اقدام برداشته شده است جلسه های یکشنبه های مسئولین با دانشجویان می باشد که هرهفته یکشنبه ها درمسجد دانشگاه برگزار می گردد.

در ادامه دانشجویان به بیان مشکلات و کمبودها و ارائه راهکار در زمینه حل مسائل و مشکلات دانشگاه پرداختند.

پیشرفت پروژه های عمرانی، وضعیت خوابگاهای خصوصی، فعالیت های انجمن های علمی، کیفیت غذاهای دسلف دانشجویی، افتتاح خوابگاه های جدید الاحداث، کمبود فضای فیزیکی دانشکده های جدید، هویت جنبش های دانشجویی،  سرویس های ایاب و ذهاب دانشجویان و .... از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.