چهارسوق افتتاح شد

چهارسوق افتتاح شد

بازارچه دانشجویی دانشگاه اراک با نام چهارسوق افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک ،پلتفرم بازارچه چهارسوق دانشگاه اراک ، محلی برای خرید و فروش کتاب های درسی، انتشارات دانشگاهی، جزوات درسی، وسایل آزمایشگاهی و تحقیقاتی قابل مصرف و همچنین وسایل مورد نیاز زندگی دانشجویی و وسایل خوابگاهی است که در مرکز خدمات و ارتباطات معاونت دانشجویی دانشگاه اراک افتتاح و آماده خدمت رسانی به دانشجویان محترم دانشگاه است.
این بازارچه که بر سه محور اصلی، به اشتراک گذاری و خرید و فروش کتب و جزوات درسی، وسایل خوابگاهی و پژوهشی و ایجاد بازارچه مجازی دانشجویی است، در پلت‌فرم مجازی به آدرس chaharsuq.ir و تحت نظارت معاونت دانشجویی فعالیت خود را آغاز کرده است.
 
دانشجویان محترم دانشگاه اراک می توانند با مراجعه به سایت چهارسوق به نشانی  chaharsuq.ir پس از عضویت در سایت، تولیدات، محصولات و ملزومات زندگی دانشجویی قابل فروش خود را در سامانه به اشتراک بگذراند.
 
شایان ذکر است که معاملات توسط خود دانشجویان و بر اساس ملاک نزدیک بودن مسیر معامله صورت می‌پذیرد و پرداخت های مالی نیز در بین دانشجویان انجام خواهد گرفت.
 
گفتنی است این بازارچه فضای منحصر به فردی را برای حمایت از کسب و کار دانشجویان دانشگاه اراک، تحت عنوان، بازارچه دانشجویی ایجاد کرده است که از صاحبان کسب و کار دانشجویی برای ارائه محصولات خود و تبلیغ آن به صورت کاملا رایگان در این بخش دعوت به عمل می آید با شماره تماس 09029490993 در پیام رسان واتس اپ ارتباط گیرند.
 
 
از جمله مزایای راه اندازی این طرح می توان به:
۱-حمایت از کسب و کارهای دانشجویی
۲- کمک و حمایت مالی از زندگی دانشجو
۳-تسهیل فرایند تحصیل برای دانشجویان به واسطه دسترسی سریع به منابع درسی و علمی
۴-جلوگیری از کانال ها و منابع غیر معتبری که در دانشگاه اراک مشغول به چنین فعالیتی می باشند.
۵-امکان اهدای کتاب یا اقلام و تجهیزات به دانشجویان نیازمند
و...
 
اشاره کرد