چهارمین نشست مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه ۴ کشور به میزبانی دانشگاه اراک برگزار گردید

چهارمین نشست مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه ۴ کشور به میزبانی دانشگاه اراک برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک؛ چهارمین نشست مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر منطقه ۴ کشور در روز چهارشنبه ۲۲ آبان ماه با حضور مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر ۱۱ دانشگاه منطقه ۴ و به میزبانی دانشگاه اراک برگزار گردید. 

در آغاز دکتر سعید حمیدی رئیس دانشگاه اراک ضمن عرض خوش آمد گوئی به میهمانان گرامی و عرض تبریک ولادت پیامبراعظم حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) و تشکر وقدردانی از زحمات مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر در حوزه مربوط به این عزیزان عنوان نمود: دانشگاه اراک در کلیه موارد مربوط به مسائل علمی، آموزشی و فرهنگی دانشجویان عزیز شاهد و ایثارگر و حفظ کرامت این عزیزان اهتمام ویژه ای دارد .

سپس جناب آقای دکتر احمد همتا سرپرست امور دانشجویان شاهد وایثارگر دانشگاه اراک ضمن خوش آمد گویی گزارشی در خصوص فعالیت های آموزشی، فرهنگی و حوزه مربوط به اساتید و همکاران محترم شاهد و ایثارگر دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ارائه نمود .

در ادامه جناب آقای محمد رضا گرجی معاون محترم فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی ضمن تشکر و قدردانی از دانشگاه اراک و کلیه مدیران محترم حاضر در جلسه  گزارشی در خصوص معوقات مالی مربوط به دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر ارائه و جهت پیشبرد تحصیلی این عزیزان آرزوی موفقیت نمود .

درادامه نشست در خصوص دستور جلسه به شرح ذیل  تبادل نظر و بررسی هایی صورت پذیرفت: 

۱ - هم اندیشی در خصوص هدایت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر 

۲ - بررسی آئین نامه تسهیلات آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر و ارائه پیشنهادات مدیران محترم در خصوص اصلاح و بازنگری آئین نامه 

۳ - هماهنگی در خصوص ارسال مستندات جشنواره جایزه ملی ایثار 

 آدرس کوتاه :