کسب عنوان دفتر برگزیده در پویش ملی "در بهشت" توسط دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک

کسب عنوان دفتر برگزیده در پویش ملی "در بهشت" توسط دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک؛ مراسم اختتامیه "پویش ملی در بهشت" با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، معاونان و مدیران ستادی نهاد و برخی از مسئولان دفاتر نهاد در دانشگاه‌های سراسر کشور، برگزیدگان پویش برگزار شد.

حجت الاسلام تقوی، معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در این مراسم گفت: این پویش باید شروع می‌شد و با توجه به سختی ها، گارد‌های بسته و مخالفت‌هایی که بود پویش کارش را آغاز کرد. وی تاکید کرد: بخشی از سختی‌ها برای این بود که ما هنوز با فضای مجازی انس نگرفتیم و این انسی هم که با فضای مجازی گرفته می‌شود نباید رها شود و باید به حوزه حقیقی ضمیمه شود. تقوی تاکید کرد: نگاه به این پویش را باید به عنوان یک نگاه ابتدایی تلقی کنید و پویش دوم خیلی بهتر و گسترده‌تر برگزار خواهد شد. وی تاکید کرد: گزارشات خوبی درباره پویش وجود دارد و بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دانشگاهی را در این پویش داشتیم و دو تا سه هزار برنامه در این پویش برگزار شد و در مجموع یک کارنامه قابل قبولی ارائه شد. پویش ملی در بهشت طی دو نیم فصل با مشارکت دفاتر نهاد در دانشگاه‌های سراسر کشور از اواخر فروردین ۱۴۰۰ تا اوایل تیرماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

در این مراسم، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک به عنوان دفتر برگزیده در جشنواره تولیدات رسانه ای و هنری برگزیده شد. روابط عمومی دانشگاه اراک، این موفقیت ارزنده را به مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک و کلیه همکاران این حوزه تبریک و تهنیت عرض می نماید و توفیقات روزافزون در توسعه فرهنگ ناب اسلامی و نهادینه کردن ارزش های انقلاب اسلامی را برای ایشان از خداوند متعال خواستاراست.