اخبار و دستاورد ها

آرشیو خبرها

ثبت نام حضوری دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی ارشد

ثبت نام حضوری دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی ارشد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اراک؛ ثبت نام حضوری 1200دانشجویی تحصیلات تکمیلی از دوشنبه 20 شهریورماه در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی واقع در پردیس سردشت دانشگاه آغاز شد. این مرحله از ثبت نام تا روز چهارشنبه 22 شهریور ماه 1396 ادامه خواهد داشت. در این مرحله از ثبت نام 1200 دانشجو شامل 1027 دانشجوی کارشناسی ارشد و 170 دانشجوی دکترا ثبت نام خواهند شد. بر این اساس ثبت‌نام دانشجویان جدید الورود به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می پذیرد. با تمهیدات انجام شده بسیاری از مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام شده که سبب کاهش هزینه ها و تسریع در فرآیند ثبت نام شده است. در استقبال از دانشجویان ورودی جدید علاوه بر مسئولان تحصیلات تکمیلی، مسئولان تشکل های مختلف دانشجویی و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مرکز مشاوره در دانشگاه نیز حضور یافته و در هدایت و ارائه مشاوره به دانشجویان ورودی جدید نقش فعالی ایفا می کنند.

دانشجویان پس از انجام ثبت‌نام خود به صورت اینترنتی، ملزم به مراجعه حضوری برای تحویل مدارک خود در تاریخ های 20 تا 22 شهریورماه سال جاری می باشند.

ریاست دانشگاه و معاونین دانشگاه در بازدید از محل ثبت نام از نزدیک در جریان نحوه ثبت نام از پذیرفته شدگان جدید قرار گرفتند. در این دیدار دکتر حمیدی پس از گفتگو با دانشجویان، ضمن تقدیر از تلاشهای مسئولان حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، توصیه های لازم برای کاهش مدت زمان ثبت نام را به مسئولان ذیربط یادآوری نمودند.


دانشکده ها

ویدیو ها