« بازگشت

نکات و توصیه های شرکت در آزمون مجازی ویژه دانشجویان

نکات و توصیه های شرکت در آزمون مجازی ویژه دانشجویان

1-دانشجویان عزیز دقت نمایند که مدت زمان فرایند آزمون های مجازی برای اجرای هر امتحان حداکثر 3 ساعت در نظرگرفته شده است. به دلیل هماهنگی و  جلوگیری از سردرگمی دانشجویان شروع امتحان در ساعت های مشخص شده ازطرف دانشگاه (ساعت های 8،11،14،17) می باشد. زمان امتحان توسط استاد قابل تنظیم می باشد.

 2-پایان آزمون با توجه به نوع سوالات حداقل 3 برابر مدت زمان مورد نیاز برای امتحان تعیین می گردد. دانشجویان توجه

  نمایند که زمان کافی برای آپلود پاسخ ها را در نظر بگیرند.

3-با توجه به درخواست نمایندگان دانشجویی و موافقت  دانشکده ها، تنظیم امکان برگشت به سوالات قبلی(بسته به نوع درس و آزمون)واگذار گردید

4-به اساتید محترم توصیه اکید گردیده است که در رابطه با تعداد سوالات، بارم نمره آنها و چگونگی آزمون خود توضیحات و راهنمایی های لازم را در ابتدای آزمونهای خودقرار دهند و مدت زمان تقریبی هر سوال را به دانشجویان گوشزد کنند.

5-دانشجویان عزیز قبل از برگزاری امتحان هر درس خود به سامانه آزمون مراجعه و از مدت زمان و نحوه برگزاری امتحان درسی خود اطلاعات لازم را به دقت کسب نمایند.

6-در پاسخ سوالات تشریحی توصیه میشود که پاسخ سوالات را در فرمت تصویر آپلود نمایید(ترجیحا با فرمت JPG  یاJEPG)  قرار دادن فایل های WORD یا  PDF   و تبدیل به فرمت های ذکر شده باعث اتلاف زمان دانشجو می شود.

7-اساتید محترم می توانند از دانشجویان خود بخواهند که پاسخ سوالات خود را به ترتیب در یک پاسخنامه وارد و به صورت

یک فایل آپلود نمایند. ارسال پاسخ سوالات بهصورت جدا وقت بسیار بیشتری از دانشجو خواهد گرفت.

8-خواهشمند است فایلهای راهنمای ارایه شده در آموزش های مجازیhttp://www.aparat.com/LMS_araku یا در قسمت آموزش مجازی وبسایت دانشگاه به نشانی araku.ac.ir را جهت آشنایی با فرایندهای آزمون تماشا و مطالعه نمایید.

آدرس کوتاه :