همکاری با دانشگاه D۸

همکاری با دانشگاه D۸

قابل توجه اعضای محترم هیات علمی که در فراخوان قبلی ثبت نام نکرده اند.

احتراماً همانگونه که مستحضر هستید براساس توافق نامه انجام شده در نشست مشترک سران کشورهای اسلامی در حال توسعه که معروف به گروه  است قرار بر این شد که یک دانشگاه بین المللی به نام دانشگاه بین المللی  در یکی از کشورهای عضو این گروه ایجاد شود. وزارت علوم پس از بررسی های لازم در سال ۹۵ این دانشگاه را در همدان و با مدیریت دانشگاه همدان تاسیس کرد.

همچنین به اطلاع می رساند که رشته های تحصیلی این دانشگاه صرفا ً شامل مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا خواهد بود و هدف از راه اندازی این دانشگاه نیز پذیرش دانشجویان علاقه مند به تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در کشورهای اسلامی به خصوص در حال توسعه و ارائه تخصص های مورد نیاز است. همچنین لازم به ذکر است که مقطع دکترا در دانشگاه  به صورت پژوهش محور و مقطع کارشناسی ارشد به صورت آموزش محور به همراه پروژه پایان می باشد و زبان تدریس در دانشگاه  صرفاً انگلیسی می باشد.

از این رو خواهشمند است در صورت امکان اطلاعات مربوط به گروه آموزشی که توانایی ارائه یک دوره کامل کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی و اعضای محترم هیات علمی که توانایی قبول راهنمایی یک دانشجوی دکتری به زبان انگلیسی هستند تا پانزدهم تیرماه سال جاری از طریق نامه ای که در اتوماسیون مربوط به عضویت در طرح مذکور است اعلام آمادگی نمایند.