نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر با سهمیه 25% ایثارگری و بالاتر ، مقطع کارشناسی

نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر با سهمیه 25% ایثارگری و بالاتر ، مقطع کارشناسی

بسمه تعالی 

 

 به آگاهی می رساند سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد  ایثارگر از روز سه شنبه مورخ 99/3/20 لغایت 99/4/20 جهت ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط متقاضی انتقال و میهمانی برای مقطع کارشناسی ورودی های 98 و ماقبل با شرایط ذیل فعال می باشد .

 

متقاضیان می بایست با مراجعه به سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان به آدرس portal.saorg.ir نسبت به ثبت درخواست  و دریافت کد رهگیری اقدام و نتیجه بررسی را در زمان مقرر از طریق همین سایت مشاهده نمایند .

 

 

1 -این شیوه  نقل و انتقال صرفا  به دانشجویان شاهد و ایثارگر دارای سهمیه 25% ایثارگری و بالاتر تعلق می گیرد.( متاسفانه درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر دارای سهمیه 5% ایثارگری بررسی نشده و ترتیب اثر داده نخواهد شد و این دانشجویان باید مانند سایر دانشجویان از طریق سامانه خدمات آموزشی اقدام نمایند . )

 

 

2 - دانشجویانی که در سال گذشته حکم میهمانی و یا حکم مشروط داشته اند لازم است در سامانه ثبت  نام و حتما شرایط و وضعیت تحصیلی خود را درج نمایند. 

 

3- دانشجویان متقاضی می بایست فرم تعهد نامه نقل و انتقال را( جهت ارائه تعهد برای کسب شرایط نقل و انتقال خصوصا معدل تعیین شده کمیسیون و عدم هرگونه تقاضا و اعتراض در صورت عدم کسب شرایط توسط دانشجو )  که در سامانه سجاد و در پایین همین صفحه نیز بارگزاری شده  تکمیل و ضمیمه درخواست خود نمایند .( در محل تعیین شده سامانه سجاد بارگزاری نمایند ).

 

 

4-با توجه به اینکه  امکان بررسی درخواست های خارج از سامانه وجود ندارد شایسته است کلیه متقاضیان در موعد مقرر به سامانه مذکور مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. 

 

5 - رسیدگی به تقاضای دانشجویان به ترتیب اولویت ذیل انجام می پذیرد .

- فرزند اناث شهید 

- فرزند ذکور شهید 

- همسر شهید 

- جانباز 25% الی 49 %

- همسر جانباز 50 % و بالاتر 

فرزند اناث جانباز 50% و بالاتر و آزاده 

- فرزند ذکور جانباز 50% و بالاتر و  آزاده 

- همسر جانباز 25%  و بالاتر 

- فرزد اناث جانباز 25%  الی 49%

- فرزند ذکور جانباز 25% الی 49 %

 

جهت مشاهده اطلاعیه نقل و انتقال اینجا کلیک فرمایید .

 

جهت مشاهده فرم تعهد نامه نقل و انتقال اینجا کلیک نمایید .